Умови згоди


Умови згоди

загальні положення

 1. Дане угоду користувача (далі по тексту - Угода) відповідно до ст. ст. 633, 641 і гл. 63 Цивільного кодексу України є публічним договором (офертою) і адресовано невизначеному колу осіб не залежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа - підприємець), що бажають придбати товари в інтернет-магазині «Торговий Дім Каховка» (далі по тексту - Інтернет - магазин чи Торговий Дім Каховка)  розташованому в мережі Інтернет за адресою https://tdkahovka.ks.ua і фізичному адресою: Україна, Херсонська область, місто Каховка, проспект Європейський 16б

терміни та визначення

 • Якщо інше не випливає з умов цієї Угоди, нижченаведені терміни мають таке значення:
 • Акцепт - повне прийняття Відвідувачем або Покупцем умов Угоди;
 • Відвідувач - будь-яка фізична особа - користувач мережі Інтернет, що здійснює доступ до Інтернет-магазину;
 • Покупець - будь-яка особа, не залежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа - підприємець), яка замовляє та оплачує Товари в Інтернет-магазині;
 • «« Торговий Дім Каховка »» - власник товару, пропонованого в Інтернет-магазині;
 • Товар - об'єкт матеріального характеру, допущений до вільного обігу на території України відповідно до чинного законодавства України, представлений до продажу за допомогою Інтернет-магазину;
 • Реєстрація - процедура, в ході якої Відвідувач або Покупець за допомогою заповнення відповідних форм Інтернет-магазину надає необхідну інформацію (Персональні дані) для можливості замовлення і оплати Товарів в Інтернет-магазині;
 • Персональні дані - це відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка надаються Відвідувачем / Покупцем в процесі реєстрації і дають можливість ідентифікувати Відвідувача / Покупця;

Якщо Відвідувач або Покупець не згоден з умовами Угоди, він зобов'язується не користуватися цим інтернет-магазином. Реєстрація в Інтернет магазині означає, що Відвідувач / Покупець ознайомлений з цією угодою, розуміє і приймає його повністю і беззастережно. 
 

Ця Угода може бути змінена та / або доповнено Адміністрацією Інтернет-магазину в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення. Нове або змінений Угода стають дійсними після розміщення його на сайті Інтернет-магазину.

Реєстрація на сайті Інтернет-магазину

 1. Для можливості формування замовлень на сайті https://tdkahovka.ks.ua Покупцеві необхідно пройти процедуру реєстрації і внести необхідні дані для реєстрації на сайті.
 2. При реєстрації на сайті Покупець зобов'язується надати достовірну і точну інформацію про себе і своїх контактних даних, для виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем і доставки Покупцеві сплаченого ним Товару.
 3. У процесі реєстрації на сайті Інтернет-магазину Покупець вказує логін (його e- mail) і пароль, за безпеку яких він несе відповідальність.
 4. Покупець зобов'язується не повідомляти третім особам логін і пароль, вказані при реєстрації, зберігати ці дані в недоступному для сторонніх місці.
 5. За всі дії, що здійснюються від його імені, тобто з використанням його логіна та пароля, відповідальність несе виключно Покупець.

Персональна інформація Покупця

 1. Беручи це Угода Покупець дає згоду на збір і використання певної інформації про нього у відповідності до положень Закону України «Про захист персональних даних».
 2.  
 3. Крім того, Покупець дає згоду https://tdkahovka.ks.ua збирати, використовувати, передавати, обробляти і підтримувати інформацію, пов'язану з членством Покупця.

Замовлення товарів в https://tdkahovka.ks.ua

 1. Покупець може оформити замовлення самостійно після реєстрації на сайті https://tdkahovka.ks.ua або за телефоном, вказаним у верхній частині сторінки.
 2. Після оформлення замовлення покупцеві буде направлено повідомлення про підтвердження замовлення і наявності товару або про передбачувану дату надходження товару в разі його відсутності.
 3. При оформленні замовлення без реєстрації повідомлення здійснюється за допомогою телефонного зв'язку.
 4. При оформленні замовлення в кількості, що перевищує одну одиницю одного найменування товару і відсутності необхідної кількості товару,
 5. «« Торговий Дім Каховка »» інформує про це Покупця шляхом направлення йому повідомлення.
 6. Покупець може погодитися прийняти товар у кількості, що є у Продавця, або анулювати замовлення.
 7. У разі відсутності відповіді на повідомлення протягом 5-х днів https://tdkahovka.ks.ua право анулювати замовлення.
 8. У разі відсутності товару, вказаного на сайті Інтернет-магазину, внаслідок технічних неполадок, а також з інших причин, не залежних від https://tdkahovka.ks.ua , Вказаний замовлення анулюється, а Покупець інформується шляхом направлення йому повідомлення.
 9. Умови оплати та доставки товару описані в розділі https://tdkahovka.ks.ua/informaciya-o-dostavke

Обмеження відповідальності Продавця

 1. «Торговий Дім Каховка» не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, друкарські помилки і неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на https://tdkahovka.ks.ua.
 2. «Торговий Дім Каховка» докладає всіх необхідних зусиль, щоб забезпечити точність і достовірність на сайті https://tdkahovka.ks.ua інформації.
 3. Вся інформація та матеріали надаються на умовах "як є", без будь-яких гарантій, як явних, так і непрямих.
 4. «Торговий Дім Каховка» не несе ніякої відповідальності за висловлювання і думки Відвідувачів   https://tdkahovka.ks.ua і залишені в якості коментарів або оглядів.
 5. Думка Торгового Дому Каховка може не збігатися з думкою і позицією авторів оглядів і коментарів.
 6. У той же час «Торговий Дім Каховка» вживає всіх можливих заходів, щоб не допускати публікацію повідомлень, які порушують чинне законодавство України або норми моралі.
 7. «Торговий Дім Каховка» не несе відповідальність за можливі протиправні дії Відвідувача / Покупця щодо третіх осіб, або третіх осіб щодо Відвідувача / Покупця.
 8. «« Торговий Дім Каховка »» не несе відповідальності за шкоду, збитки або витрати (реальні або можливі), що виникли в зв'язку з цим Інтернет-магазином, його використанням або неможливістю використання.
 9. «« Торговий Дім Каховка »» не несе відповідальності за втрату Відвідувачем / Покупцем можливості доступу до свого облікового запису - облікового запису на сайті https://tdkahovka.ks.ua/ (втрату логіна, пароля, іншої інформації).
 10. З метою вищевикладеного «« Торговий Дім Каховка »» залишає за собою право видаляти розміщену на сайті Інтернет-магазину інформацію і робити технічні і юридичні заходи для припинення доступу до Інтернет-магазину Відвідувачів / Покупців створюють згідно з висновком Продавця, проблеми у використанні Інтернет-магазину іншими відвідувачами / Покупцями, або Відвідувачів / Покупців, які порушують вимоги Угоди.